Αποφοίτησες; Μοιράσου μαζί μας τη δική σου μοναδική ιστορία και διαδρομή. Μην παραλείψεις αυτό που σε έκανε να ξεχωρίσεις! Στο actuarial-sta@unipi.gr στείλε μας τις εντυπώσεις σου από το ΠΜΣ, για να έχουμε το πολύτιμο «απόσταγμα» των εμπειριών σου.
![Actuarial+Risk Management](http://actuarial.unipi.gr/wp-content/themes/arm/images/ar-logo.png)
Αποφοίτησες; Μοιράσου μαζί μας τη δική σου μοναδική ιστορία και διαδρομή. Μην παραλείψεις αυτό που σε έκανε να ξεχωρίσεις! Στο actuarial-sta@unipi.gr στείλε μας τις εντυπώσεις σου από το ΠΜΣ, για να έχουμε το πολύτιμο «απόσταγμα» των εμπειριών σου.